Korzystając ze strony www.turniejfabrykanta.pl akceptują Państwo zasady polityki prywatności, które prezentujemy poniżej.

Strona umożliwia skontaktowanie się z organizatorami Turnieju Fabrykanta poprzez wypełnienie formularza kontaktowego. Wypełnienie formularza kontaktowego wymaga podania danych osobowych, które są używane przez organizatorów do kontaktu z osobą przesyłającą formularz w celu odpowiedzi na zainteresowanie.

Dane osobowe podane w formularzu te nie są przekazywane, sprzedawane ani użyczane innym podmiotom bez zgody klienta, chyba, że będzie wymagało tego obowiązujące prawo. Dane osobowe użytkowników traktowane są przez organizatorów jako dane poufne. Każdy użytkownik witryny www.turniejfabrykanta.pl ma prawo do wglądu, poprawiania lub usunięcia swoich danych osobowych.

Dane osobowe podawane poprzez formularz kontaktowy są chronione zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 29.08.1997 r. (Dz. U. nr 133 poz. 883)

Organizatorzy dokładają wszelkich starań, aby zapewnić bezpieczeństwo danych osobowych. Strona www.turniejfabrykanta.pl została przygotowana w oparciu o technologie, które służą minimalizowaniu ryzyka przechwycenia danych osobowych przez osoby trzecie.

Podczas przeglądania strony, pobierane są dane, które nie identyfikują danych osobowych użytkownika, ale tzw. dane techniczne na przykład: adres IP, informacje dotyczące rodzaju przeglądarki internetowej, systemu operacyjnego, dostawcy internetu. Dane te wykorzystywane są do tworzenia statystyk, np. określenia statystyk odsłon z rozróżnieniem na miejsce zamieszkania czy używanie przeglądarki internetowej. Dane te są danymi całkowicie nie związanymi z danymi przesyłanymi poprzez formularz kontaktowy.